Destiny Kapak

Merakla beklenen Destiny çıkışını yaptı!

Bungie’nin yeni kült oyunu Destiny,  sonunda raflardaki yerini aldı. Alpha ve Beta aşamalarında oyuncuları kendisine hayran bırakan ve milyonlarca kişi ile bu testleri gerçekleştiren Destiny, dört konsolda birlikte piyasaya çıkmasıyla da ayrı bir önem arz ediyor.

PS3, Ps4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında yer alacak olan Destiny’de Dünya’daki son şehrin bir Muhafızı rolünde diğer oyuncularla dolu sosyal ve yaşayan bir evrende güneş sistemimizin kadim harabeleri arasında dolaşabileceksiniz. Mars’ın kızıl çöllerinden Venüs’ün sık ormanlarına kadar birbirinden farklı bölgelerde yolculuk yapacak, siz ve arkadaşlarınız insanlığın çöküşünün ardından kaybolan hazineleri ve sırları geri almak için yıldızları gezerken kendi efsanenizi yaratacaksınız. Maceralarınız sırasında daha da güçlenecek, nadir ve egzotik silahlar, ekipmanlar ve süper yetenekler kullanabileceksiniz. Hikayeye ek olarak karakterinizi işbirlikli veya rekabetli aktivitelere sokabilecek, Destinynin galaksinin farklı ortamlarına yayılmış haritalarını içeren rekabete dayalı çokluoyuncu modu The Crucible’da arkadaşlarınızla birlikte veya onlara karşı oynayabileceksiniz.

Destiny için kendinizi daha iyi hazırlayabilin diye sizleri Live-Action videosu ile baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler 🙂